Post Image
931

Yerel seçimlerde ki özel mesaj

Yerel seçimlerin 31 mart tarihinde son bulması ile birlikte ortaya çıkan tablo da hem hayal kırıklığı hemde sevinç vardı. iktidarın suratına yapıştırılan tokat ve aynı zamanda muhalefete tanınan son bir şans adete mesaj niteliğindedir.

Belediye, Meclis üyesi ve muhtarlık seçimlerinin yaşandığı Türkiye de sonuç çok önemli mesajlar barındırıyordu. Özellikle iktidara gönderilen bu mesajlar da doğru noktaya ulaşıp ulaşmayacağı ise zamanla görülecek. Kutuplaştıran ve ayrıştıran bir politikanın sonucu olarak ön plana çıkan bu sonuç tablosunun cezası kimlere kesilecek bunu da göreceğiz. Yerel seçimlerde ki özel mesaj

iktidara ince ince mesaj var!

Büyükşehirleri kaybeden iktidar seçim sonuçlarına itirazlar etmeye hazırlanırken, İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler’de neredeyse bütün ilçelerde gerçekleştirilecek bu itirazlara bakmadan önce dönüp kendilerine bakmaları ve nerelerde hatalar yaptıklarını görmeleri gerekiyor. Bu saatten sonra vatandaş görüyor ve duyuyor. iktidara ince ince mesaj var!

2019 yerel secimlerde ki mesa

muhalefete düşen büyük işler var!

Vatandaş muhalefete bir şanş daha verdi ve bakalım onlarda bu şansı değerlendirebilecek mi?

Siyasi tercihiniz ne olursa olsun bir birinizi kırmayın.

Bu ülkede yaşayan her vatandaş değerlidir. siyasi görüşleriniz için insanları kırmayın. sonuçta bütün siyasi liderler gelip geçicidir. Bu fani dünyada ömür kısa.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın