Post Image
392

Katlanabilir ekranlı telefonlar inanılmazlar

Teknoloji cep telefonlarında yepyeni bir sınıra ulaştı artık inanılmaz değişimler ve yenilikler gelmeye başladı. Katlanabilir ekranlı telefonlar için daha önce de açıklamalarda bulunan Samsung firması daha bu ürünü tanıtmadan bir başka teknoloji firması tarafından tanıtıldı. Katlanabilir telefonları birlikte görelim.

Katlanabilen telefon, tabletlerin özellikleri ve kullanım kılavuzları. işte yeni teknoloji ürünü olan geniş ekranlı telefonların katlanabilme özelliklerini birlikte görmeye. yeni nesil bu teknoloji gün geçtikçe daha fazla yenilenecek ve daha özel versiyonları ile karşımıza çıkacak. Dokunmatik ekranlı telefon kullanıcı tarafından katlanıyor ve iki ekran kısmı da kullanılabiliyor.Katlanabilir ekranlı telefonlar inanılmazlar

Katlanabilir teknolojisi ile yeni telefon tanıtım videosu

Bu telefonlar biraz daha büyük ekrana sahip açıldığında tablet görünümünü alıyor. katlandığı zaman ise eliniz de iki ekranlı telefon oluyor. Katlayıp cebiniz de taşıyabiliyorsunuz. İşte katlanabilen ekranlı telefonlar.

katlabilir ekranlı telefonlar ve özellikleri

Katlanabilir telefonların özellikleri ve kullanımları

Daha yeni olan bir şirket olmasına rağmen var olan teknoloji devlerine kafa tutuyorlar. Katlanabilen telefonda iki farklı ekrana sahip olacaksınız.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın