Post Image
489

Değişen eğitim sistemine ayak uyduramayan öğrenciler

Eğitim gittikçe zorlaşıyor ve eğitim sisteminde ki değişikliklerde kafa karıştırmaya devam ediyor. Değişen eğitim sistemine ayak uyduramayan öğrenciler kafaları karışık bir şekilde gelecek planları kurmaya çalışıyorlar. Eğitim sisteminde ki belirsiz öğrencileri korkutmaya devam ediyor. Eğitim haberleri gittikçe ürkütmeye devam ediyor.

Türkiye de eğitim sistemi öğrenciler de hayal kırıklığı yaratmaya devam ederken sistemlerde ki sıkıntılar da hem velileri hemde öğrencileri uçurumun kıyısına götürüyor. Bakalım gün geçtikçe eğitim sisteminde ki bu belirsizlik nasıl bir hal alacak. Sınav sistemlerinin değişmesi veya sınav sistemlerine verilen isimlerin sürekli alfabeyle oynar gibi değişikliğe gidilmesi de ciddiyeti ortadan kaldırıyor.Değişen eğitim sistemine ayak uyduramayan öğrenciler

Eğitim sistemi ne zaman stabil bir hal alacak

yeni egitim sistemleri

Öğrenciler için okumak artık tek başına işe yaramıyor. Okumakla birlikte bir de tanıdıklarınızın olması gerektiği algısı o kadar çok oluşmuş durumda ki neredeyse okumadan da bu iş olacak şeklinde yorumlanmaktadır. Eğitim haberleri olarak bu tür haberleri vermek istemesek de zorunluluk olduğundan okuyucularımızı haberdar ediyoruz.

Sistemde ki tek taraflı çıkarların gelecek konumunda olan gençleri bu şekilde etkilemesi gerçekten tedirgin ediyor.Değişen eğitimle sistemin ortasında kalan öğrenciler ayak uydurmaya çalışıyorlar.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın