Post Image
679

2019 yerel seçimlerin kazanını kim olur?

Belediye ve muhtarlık seçimlerinde son günlere girdik ve bakalım bu savaşları kimleri kazanacak. Bir yandan güç gösterileri bir yandan hizmet gösterileri ve kimin galip geleceğini ise yine insanlar gösterecek.2019 yerel seçimlerin kazanını kim olur?

Bir yandan güçlü partilerin hizmetleri ve bir yandan da birbirlerine karşı kötüleme karalamaları. Tabi bu insanlar bunları yiyecek mi? bunu da bir kaç gün sonra birlikte göreceğiz. 2019 yerel seçimleri sonuçları

Yerel seçimlerde partiler mi, hizmet edecek bireyler mi?

2019 belediye secimlerini kim kazandi

Bu aslında pek de dikkat edilecek bir durum gibi gözükmüyor. Çünkü insanların derdi “benim partim” şeklinde olduğu için amaç memleket değil gibi geliyor. 31 mart seçimlerinin kim kazandığını merak ediyorsanız bizi takip edin.

Bir yandan israfın yürütüldüğü ve görüntü kirliliğinin yaşandığı bu ortamda bizler hizmet edecek adayı seçeceğiz ne kadar da acı bir tablo değil mi?

31 Martta kim kazanacak?

Büyükşehir belediyeleri ve küçük şehir belediyeleri bu seçimlerde oldukça büyük bir öneme sahipler çünkü hükumet kaybetmeye dayanamayacak ve geçmişini sildirmek isteyen muhalefette kazanmak istiyor bakalım ne olacak.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın